فایل ورد پاورپوینت فناوری نانو و کاربرد آن در ساخت تجهیزات زیست محیطی

لینک دانلود

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 فایل ورد پاورپوینت فناوری نانو و کاربرد آن در ساخت تجهیزات زیست محیطی دارای 35 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت فایل ورد پاورپوینت فناوری نانو و کاربرد آن در ساخت تجهیزات زیست محیطی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد پاورپوینت فناوری نانو و کاربرد آن در ساخت تجهیزات زیست محیطی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد پاورپوینت فناوری نانو و کاربرد آن در ساخت تجهیزات زیست محیطی :

توضیحات:

پاورپوینت ارائه کلاسی رشته شیمی با موضوع فناوری نانو و کاربرد آن در ساخت تجهیزات زیست محیطی، در حجم 35 اسلاید، همراه با توضیحات کامل.


بخشی از متن:

یکی از نیازهای مهم و اساسی در ارتباط با کنترل آلودگی محیط زیست، پایش مستمر آلودگی هواست. با استفاده از نانوحس گرها پیشرفت مؤثری در زمینه کنترل آلودگی هوا صورت گرفته است. با اختراع اولین نمونه های غبار هوشمند، تولید این گونه حس گرها به مرحله کاربرد علمی نزدیک تز شد. هدف اصلی از ساخت غبارهای هوشمند، تولید مجموعه ای از حس گرهای پیشرفته به صورت نانو رایانه های بسیار سبک است. این نانوحس گرها به راحتی ساعت ها در هوا معلق باقی می مانند. این ذرات بسیار ریز از سیلیکون ساخته می شوند و می توانند از طریق بی سیم موجود در خود، اطلاعات جمع آوری شده را به یک پایگاه مرکزی ارسال کنند. سرعت انتقال اطلاعات از نمونه های اولیه حدود یک کیلو بایت در ثانیه است.


فایل ورد پاورپوینت فناوری نانو و کاربرد آن در ساخت تجهیزات زیست محیطی
فهرست مطالب:

نانو

تاریخچه نانو

فن آوری نانو و محیط زیست

نانوحس گرهای زیست محیطی

آلودگی هوا

نانوفیلترها، نانوسنسورها و مواد هوشمند

نانو لوله ها

نانو پلیمرهای متخلخل

کاتالیست های زیست محیطی

پلیمرهای زیستی

نانو پوششها

نانو پودرها

کاربرد فن آوری نانو در تصفیه آلاینده های آب

نانو روکشها

نتیجه گیریتوضیحات بیشتر